Przejdź do treści

Sławomir Kamrowski Kancelaria Radcy Prawnego

Zespół Kancelarii i Współpraca

Sławomir Kamrowski - radca prawny, doradca restrukturyzacyjny i mediator, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie od 2012 r. Zdobywał doświadczenie pod patronatem radcy prawnego Tomasza Staranowicza, współpracując jednocześnie z radcą prawnym i wykładowcą akademickim dr. Adamem Zienkiewiczem.

Posiada tytuł doradcy restrukturyzacyjnego uprawniający do występowania w charakterze syndyka, zarządcy oraz nadzorcy w postępowaniu restrukturyzacyjnym. Zgłębiając wiedzę ukończył studia podyplomowe z prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Jest certyfikowanym mediatorem z zakresu mediacji cywilnej i gospodarczej. Wykonuje zawód jako stały mediator Sądu Okręgowego w Olsztynie oraz stały i rekomendowany mediator Ośrodka Mediacji Gospodarczych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

Radca prawny Sławomir Kamrowski poza prowadzeniem Kancelarii zajmuje się także działalnością propagującą i zwiększającą świadomość prawną.
Współtworzy blog o tematyce prawniczej, który przybliża czytelnikom w sposób przystępny zagadnienia prawne występujące w życiu codziennym i zawodowym https://lex4you.wordpress.com/
Ponadto jest redaktorem (ekspertem) na portalu o tematyce prawnej https://prawimy.pl.

Współpraca

Kancelaria prowadzi współpracę z radcami prawnymi i adwokatami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, jak również z kancelariami notarialnymi, komorniczymi, doradztwa podatkowego czy restrukturyzacyjnego w tym m. in z:
- adwokatem i doradcą podatkowym Katarzyną Krzyżan http://krzyzan.com.pl/
- radcą prawnym Iwoną Kamińską http://kancelariakaminska.pl/,
- radcą prawnym Martą Szłykowicz http://radcaszlykowicz.pl,
- radcą prawnym Tomaszem Staranowicz http://kancelaria.staranowicz.pl/,
- radcą prawnym dr hab. Adamem Zienkiewicz,
  prof. UWM i radcą prawnym Małgorzatą Zienkiewicz - Kancelaria Prawna Zienkiewicz w Olsztynie http://kancelaria-zienkiewicz.pl/

Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej ?

Oferta dla klientów indywidualnych

Oferta dla firm i instytucji

Zapraszam do kontaktu

Kancelaria świadczy również obsługę prawną na odległość za pomocą poczty elektronicznej (porady on-line), która może polegać w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, opracowaniu projektu umowy lub pisma procesowego bez konieczności osobistego spotkania.